INSTALATÉR a MONTÁŽNÍK

Pracovní náplň:

Kompletní rozvody vody a kanalizace, montáže (sprchy, umyvadla, WC, pisoáry, apod.) Výměny a montáže boilerů, čištění a opravy WC a provádění tlakových zkoušek u sanitárních buněk.

Montáže, demontáže a opravy obytných buněk a skladových kontejnerů v provozovně v Hradci Králové.

    Požadujeme:

    •  ukončené vzdělání v oboru instalatér

    •  manuální zručnost

    •  aktivní a odpovědný přístup k práci

    •  spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové práce

    •  praxe v oboru min. 2 roky

    •  řidičský průkaz - skupina B

    Nabízíme:

    •  zázemí stabilní české společnosti a jistotu výplaty mzdy

    •  příjemné pracovní prostředí

    •  motivující finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností

    • Mikulášské prémie

    •  příspěvek na stravování

    •  po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

    • možnost příspěvku na dopravu ze vzdálenějších lokalit

    Nástup ihned, nebo dle dohody

    Načítám