O nás

alt text

Jsme výrobně-obchodní společnost s dlouholetými zkušenostmi

Již více než 20 let se zabýváme prodejem nových skladových kontejnerů, obytných a sanitárních buněk především do zemí Evropské unie a hlavně České republiky. Také více než 17 let vlastníme stále se rozšiřujícím nájemní park skladových, obytných a sanitárních kontejnerů. Tyto kontejnery stále obnovujeme, abyste byli se stavem kontejnerů spokojeni.

Do našich služeb zákazníkům patří také opravy kontejnerů, nebo zpětný odkup. Použité kontejnery vykupujeme a to nejenom vlastní výroby, ale i jiných výrobců. Umíme opravit jakýkoliv kontejner s kovovou konstrukcí, a to od drobných oprav až po uvedení do stavu, kdy vypadají téměř jako nové.

Často využívané jsou modulární stavby, které nabízí různorodá využití. Velmi oblíbené třeba na bydlení, nebo zázemí pro Vaši firmu jako např. půjčovny, prodejny, kavárny, restaurace, apod. Venkovní obložení u těchto staveb může být ze dřeva, různých obkladů, nebo fasády, se sedlovou nebo jinou dodatečnou střechou. Výroba i montáž na místě je velmi rychlá a kvalitní.

Nová výrobní hala na výrobu nových kontejnerů je vybavena velkou lakovnou, ohraňovacím strojem, nůžkami, tryskací linkou, apod. Díky tomu jsou i naše kontejnery a stavby velice kvalitní a i nadále se je snažíme vylepšovat a modernizovat.

Rádi vám vyrobíme kontejnery přesně podle vašich představ a požadavků.

Na vaše dotazy a poptávky a se těší náš ochotný tým pracovníků!

Načítám