Pronájem obytných buněk

Z těchto nájemních stavebních buněk a kontejnerů pronajímáme nejvíce typ AB6 tyto kontejnery jsou nejčastěji vybaveny jedním velkým oknem (nebo dvěma menšími) většinou jsou umístěny na krátké straně kontejneru, naproti venkovním dveřím. Pokud požadujtete třeba okna na dlouhé straně, zadejte to prosím do požadavku. Standardně jsou zateplené a jsou vybaveny elektroinstalací (zářivky, zásuvky, vypínač) a topením. Nabízíme také ve variantě s předsíňkou a s WC.

 

Na přání ze vybavit kontejner dalšími okny a dveřmi v různých velikostech, klimatizací, příčkami, nábytkem, kuchyňkou apod.

 

Jednotlivé kontejnery se užívají jako vrátnice, sklady, kanceláře, šatny, dílny, zařízení na staveniště, prodejní a výstavní stánky, pokladny na veletrzích, parkovištích, koncertech a jiných akcích, a mnoho dalších. 
 

Mohlo by Vás zajímat:

 

Obytná buňka – AB 6

Obytná buňka – AB 6

Nejpoužívanější je tato 6m délka kontejneru...

Obytná buňka – AB 6/ předsíňka

Obytná buňka – AB 6/ předsíňka

AB6 ve variantě s předsíňkou je komfortnější především v zimním období, kdy je hlavní vchod oddělen od obytné místnosti a tím se omezí nános nečistot a vlhkosti do obytné části...

Obytná buňka – AB 6/WC

Obytná buňka – AB 6/WC

AB6 s toaletou, je využívaná hlavně pro její komfort uživatelů. Lze doplnit také předsíňkou nebo minikuchyňkou...

TP6 panelový systém

TP6 panelový systém

Nejpoužívanější 6m dlouhý kontejner ve variantě panelový systém má výhodu především v možnosti pozdějším jednoduchém přehození panelů stěn s okny, dveřmi, nebo samostatných stěn, případným vyjmutím podélné stěny snadno vytvoříte dvojnásobný prostor..

Načítám