Reference

Pro pražský autobazar ESA jsme dodávali zázemí pro prodejce - kanceláře Černý most.

Na Mnichovský Bierfest jsme dodávali pokladny včetně vybavení, průchodů a celé ocelové konstrukce.

Dodávka obytných kontejnerů s dvojbarevným lakováním do Plzně

Dodávka 2 ks nájemních kontejnerů pro účel kanceláří pro stavbyvedoucí na stavbu nových bytů v Hradci Králové - Zelená Louka

Dodávka 4ks nájemních kontejnerů na stavbu nových bytů v Hradci Králové - Hradecký Dvůr, Kollárova ulice u hlavního nádraží. Tyto buňky sloužily stavební firmě především jako kanceláře a šatny.

Dodávka 2ks obytných nájemních buněk, které byly užívány pro ubytování dělníků a dvou skladových kontejnerů pro skladování materiálu na stavbu v Hořicích.

V červnu jsme také dodali sestavu z 6ks kontejnerů určená pro rozšíření stávajících prostor do sídla hradecké stavební firmy.

Dodávka kontejnerů našeho španělského zákazníka. Vzhledem k vzdálenosti a tím i dražší dopravě, využívá náš zákazník plně naložených aut. Např. 3x (15“+13“) nebo 4x (10“+8“+6“) nebo 2x 20“ + 4x (8“+6“). Do větších kontejnerů např. 20“, 15“ a 10“ lze převézt další menší kontejnery, jako jsou 13“, 8“ a uvnitř těchto kontejnerů umístíme ještě menší 6“ kontejnery.

Dodávka 2 ks atypických izolovaných 20“ skladových kontejnerů s elektroinstalací a výřezy, vše dle potřeb a další využití našeho zákazníka.

Dodávka a montáž čtveřičky (4ks vzájemně propojených kontejnerů) s dřevěným dekorem, sociálním vybavením, toaletou a vyztužením některých stěn kontejneru do Nasavrk.

Dodávka toaletní kabiny M/Ž do Mladé Boleslavi pro.

Rodinný dům u Pardubic. Dodávka tří stavebních buněk s přípravou pro následné omítnutí a zastřešení, které si zajistil zákazník

Dodávka atypického obytného kontejneru pro našeho zákazníka v Německu, který si přál snížit výšku kontejneru pod 2m a zkosit čelní stěnu. Buňka je vybavena sanitární částí s WC a sprchovým koutem. V obytném prostoru je umístěna minikuchyňka vybavena dřezem s průtokovým ohřívačem, dvěma plotýnkami a ledničkou s mrazákem

Pronájem 1 ks obytného kontejneru pro účely hokejových utkání do Pardubic k ČEZ Aréně - pro PRO HOCKEY

V únoru 2008 jsme dodali šatny pro Extraligový hokejbalový klub - Hradec Králové, tvořené ze 4 ks šatnových kontejnerů s nadrozměrnou 3m šířkou a ve výrazných barvách klubu.

Jako dodávka vrátnice – s okny bez venkovních rolet na každé straně buňky pro firmu z Nového Města zabývající provozem CNC strojů, byla použita buňka 2,5x3m ve firemních barvách zákazníka.

Atypické lakování malé stavební buňky3m dlouhé s jedním oknem a dveřmi pro stavební firmu dodané do obce Kryry.

Na zahradu pro účel parkování osobního automobilu si zákazník objednal rozšířený skladový kontejner s elektroinstalací… jako garáž.

Do pražského autobazaru pro účel kanceláře a prodejního zázemí jsme dodali rozšířenou buňku na 3m a prodlouženou na 7m doplněnou o boční okna.

Pronájem větší sestavy kontejnerů pro stavební zázemí pražské stavební firmy pro výstavbu rodinných domů v Plačicích. K našemu sortimentu patří také pronájem, případně i prodej nábytku a vybavení kontejnerů.

Atypické lakování kombinované s polepy pro našeho zákazníka z Ústeckého kraje, pro kterého jsme vyráběli 6ks stavebních buněk a 5ks skladových kontejnerů zkrácených na 5m délku.

Vybudování zázemí dopravní firmy u autobusového nádraží, které složí jako kanceláře, šatny pro řidiče, umývárny s WC a sklady.

Skládací panelový systém. Jednoduchý na montáž a ideální na přepravu. Na kamion se vejde až 8ks kontejnerů v rozloženém stavu. Dodáváme i ve složeném stavu. Výhoda panelového systému je především v jeho variabilitě. Lze kdykoliv přehodit okno nebo dveře na libovolné místo, nebo vyjmout boční stěny a propojit s dvěma i více kontejnery ve větší místnost.

Dodávka kontejnerových sestav na akci Orlik do Polska – šatny a sociální zařízení i pro tělesně postižené. Piensk a Zaremba

Dodávka atypických 3m širokých skladových kontejnerů, místo dvoukřídlých vrat si zákazník přál vyrobit klasické jednokřídlé plechové dveře.

Pronájem kancelářského kontejneru do autobazaru v Pardubicích u Globusu.

Speciální zakázka skladových kontejnerů s úpravou roštů a záchytných van. Vrata po celé 6m délce kontejneru, rošt do dvou pater a skladový pořadač pro vrtné soupravy.

Dodávka prosklené vrátnice vyrobené z 4m dlouhé buňky - prosklení ze tří stran. Buňka je vybavena také oddělenou toaletou.

Akce Tesco Hradec Králové – dodávka nájemních kontejnerů a montáž dvojité obytné buňky, při výstavbě obchodního centra u Tesca v Hradci Králové.

Vzhledem k zájmu našich zákazníků jsme v červenci 2008 také rozšířili naši činnost o prodej použitých kontejnerů a repase těchto kontejnerů. Prodáváme opravené skladové kontejnery i stavební buňky. Opravy se týkají především venkovního laku a čištění interiérů, plus drobné úpravy jako např: oprava kliky, venkovní plastové žaluzie, lišty, atd. K nákladnějším opravám patří propadlé podlahy, pomačkané plechy, nebo nabourané stěny kontejnerů. Samozřejmě opravíme i Váš stávající materiálový kontejner, nebo obytnou buňku.

Dodávky obytných kontejnerů s toaletou v různém provedení. Součástí je vždy umyvadlo, WC, průtokový ohřívač, sanitární okno 600/600mm, věšák na oblečení, zrcadlo.

Pronájem dvojičky a 2 ks kancelářských kontejnerů pro stálého zákazníka v Dobřenicích.

Dodávka vážnice do Ferony v Hradci Králové – atypická snížená výška

V říjnu 2008 jsme uvedli na trh nový produkt kontejnerů na podvozku, který je užívaný především v severských zemích. Dříve maringotky mají nyní podstatně modernější vzhled a jejich užívání je velice komfortní. Lze je využít na spoustu příležitostí. Nejen jako jídelní, nebo kancelářské vozy, ale také cestovní ložnice s veškerým zázemím, vyrábí se různé typy mobilních buněk na podvozku, např. i pro osoby pracující s nebezpečnými látkami, s komplexním zařízením, nebo čistě sanitární zařízení jako jsou mobilní toalety a to jednotlivé, nebo kombinované a samozřejmě i sprchy.

Dodávka kontejnerové sestavy z 6 ks v Rychnově nad Kněžnou -rozšíření zázemí firmy prodávající lešení a bednění.

Pronájem sanitárního (WC, sprchy, pisoáry, umyvadla) kontejneru na stavbu parkovacího domu v centru Hradce Králové

Pronájem větší obytné kontejnerové sestavy a prodej repasovaných kontejnerů - PRŮMSTAV Náchod

Repasujeme obytné kontejnery

Repasované obytné kontejnery – před a po

Přelakovaný lodní kontejner – před a po

Na stavbu hradeckého koupaliště Flošna jsme pronajali 6 ks materiálových kontejnerů a 2 stavební buňky

Dodávka panelového systému (transpack) v zelené RAL 6029 pro našeho zákazníka do Pardubic

Dodávka do 2 ks atypických kombinovaných kontejnerů kancelář/sklad v nábytkem a abrollhákem do Pfullendorfu v Německu – fotky z výroby

Dodávka dvojičky pro našeho stálého zákazníka do Hostinného

Dodávka kancelářské buňky a sanitárního kontejneru s toaletou a sprchovacím koutem - pro Okrasné dřeviny do Rohoznic u Jičína

Montáž dvojičky do L z 2ks kancelářských kontejnerů 3m širokých – jako autobazar v Praze

Dodávka pro našeho stálého zákazníka – stavební a materiálové kontejnery V bílé barvě s pozinkovanými mřížemi na oknech a dveřích

Atypická skladová 8“ s elektroinstalací – dodávka do Německa

Repasování skladových kontejnerů + výřez na okno pro letiště Hradec Králové – atypické lakování, kostky

Dodávka nových 4 ks kontejnerů s logem společnosti VHS do Chabařovic a Hostomic

Dodávka sestavy za 2ks skladových kontejnerů a 1 ks atypického 3m širokého s dveřmi pro rybářskou firmu z Hradce Králové

Montáž trojičky (3 ks buněk propojených do L) v Letech u Dobřichovic

Atypická celoprosklená vrátnice – pro Volvo Truck Center Hradec Králové

Dodávka dvojité buňky do Českých Budějovic- ve stavu k dodělání podlah a venkovního obložení (např. fasádou, nebo dřevem) bude provedeno zákazníkem.

Montáž trojičky (3ks obytných buněk vzájemně propojených) s atikou v Litomyšli

Dodávka nových obytných kontejnerů, repasovaných buněk a mobilních buněk na podvozku pro M- Silnice Hradec Králové – ukázka repasovaných

Ukázka použitých obytných kontejnerů. U některých kontejnerů byly provedeny jen drobné opravy, (např. rozbité zámky dveří, venkovní žaluzie, drobné oděrky přetřeny a kompletně vyčištěny). U jiných byla provedena rozsáhlejší repase (obroušení laku a celé následné přelakování, výměny některých poškozených desek v interiéru, někdy i výměna izolace, oprava elektroinstalace a nová revize, opravy podlah a výměna linolea a samozřejmě kompletní vyčištění) Poté nabídnuty k prodeji.

Takto dopadne Váš kontejner, když ho umístíte na druhý, nesešroubujete spojovacími šrouby a přijde vichřice!!!

Dodávka obytných buněk s dvojbarevným lakováním stěny šedé, rám červený pro našeho zákazníka do Liberce

Dodávka a montáž sestavy ze tří kancelářských buněk včetně základů, dotáhnutí přívodu vody, jejího zaizolování a elektrického připojení včetně rozvodů datových kabelů, stříšky nad vchodovými dveřmi a schůdky se zábradlím.

Atypická toaletní kabina 3500mm dlouhá 2x WC, umyvadla a výlevka – dodávka do Hořic

Dodávka obytné buňky jako chatka u Trutnova – zákazník si dodá lustr dle vlastního výběru, dle přání navařeny na rám konzole

Dodatečně dodělávané okno s pevným prosklením a mříží pro našeho zákazníka na cca 5let starý obytný 5m dlouhý kontejner

Montáž dvojité buňky s francouzskými okny pro zákazníka - na bydlení, bude si dokončovat vlastními prostředky, podlahy, koupelnu s rohovou vanou, lustry,venkovní obložení apod.

Pronájem 2 ks dvojitých kontejnerů v Hradci Králové – slouží jako dočasné kanceláře

Dodávka 50ks 20“ skladových kontejnerů s elektroinstalací do Německa

Sestava kancelářských 22ks kontejnerů určená jako zázemí firmy v České Lípě

Kontejner určen také jako malá prodejna se zázemím v Hradci Králové.

Odolena Voda jeden 15“ skladový kontejner v propojené sestavě s 20“ skladovým kontejnerem a obytnou buňkou.

Dvě obytné buňky spojeny v jednu místnost do tvaru L