Sanitární, wc kabiny

Sanitární buňky pronajímáme v různých variantách toaletních a sprchových kabin, nebo kombinovaných. Jsou vybaveny pisoáry, WC kabinami, umyvadly, průtokovými  ohřívači, boilery, sprchovými kouty, zrcadly, poličkami, atd.

 

Nejčastěji se používají na sportovištích, parkovištích, koupalištích, staveništích, koncertech,v kempech, apod.

 

Mohlo by Vás zajímat:

Toaletní buňka - TK3

Toaletní buňka - TK3

Toaletní kabina pro muže a ženy, kde jsou odděleny toalety od umyvadel a pisoáru slouží jako WC např. na koncertech, výstavách, sportovních utkáních, v kempech, parkovištích, stavbách atd.

Sanitární buňka - SB3

Sanitární buňka - SB3

Výhodou sanitární buňky s oddělenou toaletou a sprchou je především možnost využití obojího samostatně. Vhodné využití např. jako zázemí na chatu, do kempu, ke koupališti, na stavbu apod.

Sanitární buňka - SB5

Sanitární buňka - SB5

Velkokapacitní toaletní kabina - rozdělena na dámskou a pánskou část slouží nejčastěji jako toalety na koncertech, výstavách, sportovních utkáních, v kempech, na parkovištích, stavbách apod.

Sanitární buňka - SB6

Sanitární buňka - SB6

Kombinovaná sanitární buňka o rozměru 6x2,5 m. Buňka je rozdělena na na část s WC kabinami a na část se sprchami. Nejčastěji se používá jako sanitární zázemí na stavbách, v kempech, sportovních areálech a na koncertech.
 

Sanitární buňka - SB7

Sanitární buňka - SB7

Největší sprchovací buňka se čtyřmi sprchami se nejčastěji používá na sportovištích nebo na hřištích jako umývárna. Často využívané také jako sprchy v kempech.
 

Načítám