Skladové kontejnery pronájem

Skladové nájemní kontejnery vám nabízíme ve dvou velikostech. 10´ a 20´. Pokud potřebujete větší prostor, můžeme zapůjčit i 40´ lodní kontejner. Kontejnery jsou standardně vybaveny oky pro jeřáb a kapsami pro vysokozdvižný vozík. Vstup je opatřen po celé šířce dvoukřídlými vraty s gumovým těsněním. 

 

Užívají se především pro skladování různého materiálu a zboží, zahradního a jiného nářadí, stavební, montážní, manipulační i jiné techniky. Toto nejsou přepravní kontejnery. Přepravní kontejnery u nás najdete v nabídce na prodej. Na dotaz individuálně můžeme zapůjčit i přepravní kontejner.

 

Na přání, lze vyrobit a pronajmout i atypické rozměry, vybavit elektroinstalací, regály, záchytnou vanou v podlaze, pozinkovaným roštem, izolací apod., ale pouze za předpokladu, že jde o dlouhodobější pronájem.
 

Mohlo by Vás zajímat:

Odlehčený skladový kontejner

Odlehčený skladový kontejner

Odlehčený skladový kontejner o rozměru 3000 x 2200 x 2200 mm. Kontejner je vhodný pro skladování různého materiálu a zboží. Kontejner je vybaven dvoukřídlými vraty s klikou. Manipulace je možná pomocí jeřábu nebo VZV.

Skladový kontejner 10”

Skladový kontejner 10”

Skladový kontejner velikosti 10´  má rozměr 2991 x 2438 x 2591 mm.  Je vhodný pro skladování různého materiálu a zboží. Kontejner je opatřen kapsami pro vysokozdvižný vozík, dále k manipulaci slouží oka pro jeřáb.

Skladový kontejner 20”

Skladový kontejner 20”

Skladový kontejner velikosti 20´ je nejčastěji používaný kontejner, především také protože jeho rozměry jsou dle ISO norem a tedy kompatibilní se všemi ve světě dodávanými kontejnery těchto norem.

Lodní kontejner 40´

Lodní kontejner 40´

Tento největší lodní 40´kontejner je nejčastěji používaný kontejner. Rozměr kontejneru je 12192 x 2438/2896 x 2591 mm. Kontejner je vhodný pro skladování různého zboží a materiálu. 

Načítám