O nás

Jsme výrobně-obchodní společnost s dlouholetými zkušenostmi. Naši spokojení zákazníci užívají naše kontejnery ve většině států západní Evropy, nejvíce pak v severských státech.

Již několik let vlastníme také stále se rozšiřující nájemní park skladových, obytných a sanitárních kontejnerů. Tyto kontejnery stále obnovujeme, abyste byli se stavem kontejnerů vždy spokojeni.

Do našich služeb zákazníkům patří také opravy jejich stávajících kontejnerů, případně prodej repasovaných. Použité kontejnery také vykupujeme pro jejich následné opravy. Opravíme kontejner od drobných oprav až po uvedení do stavu, kdy vypadají téměř jako nové.

Postupně jsme díky velkému zájmu obcí a měst, firem, ale také rodin s dětmi, důchodců, mladých párů i párů s odrostlými dětmi začali vyrábět modulové stavby, jako jsou nízkoenergetické rodinné domy, rekreační objekty, chatky, kancelářské prostory, školy, školky a podobně. Vše na klíč.

Stále se snažíme naše kontejnery a stavby vylepšovat a modernizovat, což se nám daří také díky nové výrobní hale vybavené velkou lakovnou, 6m (12m) ohraňovacím strojem, nůžkami, tryskací linkou, apod. Rádi Vám vyrobíme kontejnery přesně podle Vašich představ a požadavků i velmi specifické kontejnery.

Na Vaše dotazy a poptávky a se těší náš mladý a ochotný tým pracovníků!

DŮVODY PROČ OBJEDNAT U AB-CONT:

  1. NÍZKÁ CENA jedna z nejnižších mezi konkurencí
  2. VYSOKÁ KVALITA kontejnery dodávané spokojeným zákazníkům především do zemí EU
  3. RYCHLOST NABÍDEK u standardních kontejnerů většinou do 24 hodin. U atypických a zvláštních požadavků zpracujeme nabídku v co nejkratším možném termínu.
  4. VŽDY MÁME KONTEJNERY SKLADEM, většinou některé ze standardních nových kontejnerů, nevyberete-li si ze skladových zásob a potřebujete zázemí dříve, než Vám vyrobíme Váš speciální kontejner, můžeme Vám do té doby nabídnout pronájem kontejneru.
  5. VYJDEME VSTŘÍC PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, je-li to v našich silách, tak i nestandardnímu
  6. NECHTĚJÍ VÁM JINDE VYROBIT KONTEJNER DLE VAŠICH POŽADAVKŮ? POŠLETE POPTÁVKU K NÁM! Vyrábíme i veškeré technologické, speciální a atypické kontejnery
  7. NECHCETE MÍT S UMÍSTĚNÍM KONTEJNERU STAROSTI? VŠE OBSTARÁME ZA VÁS! Potřebujete-li zajistit základy a výkopové práce, odtokové žlaby pro svody dešťové vody, nebo dotažení inženýrských sítí vše jsme schopni zajistit za Vás.
  8. POKUD NÁS PŘIJEDETE NAVŠTÍVIT OSOBNĚ, VŽDY VÁS MILE UVÍTÁ A SE VŠÍM PORADÍ NĚKTERÁ Z NAŠICH PŘÍJEMNÝCH OBCHODNÍCH REFERENTEK, NEBO NAŠI TECHNICI ČI OBCHODNÍ ZÁSTUPCI