Rodinné domy a mod. stavby

Modulární stavby

Modulární stavby nabízí různorodé využití. Z modulů postavíme montovaný rodinný dům, zázemí pro Vaši firmu, nebo stavby jako třeba školky, školy, obecní domy, domovy pro seniory, apod. Rádi Vám pomůžeme i s vyřízením dotací např. na školky nebo domy pro seniory, apod. Výroba i montáž je díky naším dlouholetým zkušenostem velmi rychlá a kvalitní. Díky venkovnímu obložení ze dřeva, různých obkladů, nebo fasádou a střešní krytinou, jsou tyto stavby k nerozeznání od dřevostaveb a cihlových staveb. Kvalitou a vlastnostmi jsou však srovnatelné.
V přípravě - momentálně nedostupný produkt

Školka pro 28 dětí

Mateřská škola pro 28 dětí. Není počítáno s vařením jídel. Potraviny se budou pouze připravovat. Není zde umožněno vaření. Objekt je zastřešen valbovou střechou.


V přípravě - momentálně nedostupný produkt

Školka pro 28 dětí s mateřským centrem

Mateřská škola pro 28 dětí. Je zde uvažováno stravování formou dovozu potravy a ve školce se bude jídlo pouze dovážet. Není zde umožněno vaření. K objektu náleží mateřské centrum určené pro rodiče předškolních dětí. Objekt je zastřešen plochou střechou.


V přípravě - momentálně nedostupný produkt

Obecní úřad

Objekt obecního úřadu pro menší obec. V objektu se nachází kancelář, menší obřadní místnost, jednací prostor a hygienické zázemí.


V přípravě - momentálně nedostupný produkt