Modulární stavby

Poptat

Modulární stavby nabízí různorodá využití. V zahraničí a nyní již i u nás velmi oblíbené třeba na bydlení, jako kavárny, restaurace, zázemí pro vaši firmu, půjčovny, prodejny, výstavní stánky, nebo stavby jako třeba školky, školy, obecní domy, domovy pro seniory, apod. Výroba i montáž je díky našim dlouholetým zkušenostem velmi rychlá a kvalitní. Díky venkovnímu obložení ze dřeva, různých obkladů, nebo fasádou a střešní krytinou, jsou tyto stavby k nerozeznání od dřevostaveb a cihlových staveb. Kvalitou a vlastnostmi jsou však srovnatelné.

 

Tyto stavby přijedeme během velmi krátké doby smontovat a vy se tedy můžete ihned stěhovat. Jednotlivé moduly jsou téměř kompletně dohotoveny ve výrobním závodě a na staveniště se přivážejí již s hotovými dveřmi, okny nebo různými doplňky. Výhodou modulové montované stavby je takřka okamžité bydlení či užívání, oproti zděným stavbám také nižší cena a mobilita - můžete přesunout na jiné místo.

 

Stejně tak jako klasické stavby podléhají i stavby z kontejnerů buďto ohlášce, nebo klasickému stavebnímu řízení. Vždy se informujte u místního stavebního úřadu.

Načítám