Modulové domy a kontejnerové domy

Poptat

Modulové domy nabízí různorodá využití. V zahraničí a nyní již i u nás je velmi oblíbený například dům z kontejnerů na bydlení nebo jako kavárna, restaurace, zázemí pro vaši firmu, půjčovna, prodejna, výstavní stánek, anebo stavba jako třeba školka, škola, obecní dům, domov pro seniory, apod. Výroba i montáž montovaných staveb je díky našim dlouholetým zkušenostem velmi rychlá a kvalitní. Tyto malé domy získávají na popularitě díky rostoucímu zájmu o udržitelný životní styl a ekologicky šetrné řešení bydlení. Díky venkovnímu obložení ze dřeva, různých obkladů, nebo fasádou a střešní krytinou, jsou domy z kontejnerů k nerozeznání od dřevostaveb a cihlových staveb. Kvalitou a vlastnostmi jsou však naše montované domky srovnatelné.

 

Kontejnerové domy přijedeme během velmi krátké doby smontovat a vy se tedy můžete ihned stěhovat. Jednotlivé moduly jsou téměř kompletně dohotoveny ve výrobním závodě a na staveniště se přivážejí již s hotovými dveřmi, okny nebo různými doplňky. Výhodou modulové montované stavby je nejen okamžité bydlení nebo užívání, ale oproti zděným stavbám jsou také levnější. Dům z kontejnerů si zároveň můžete časem přemístit na jiné místo.

 

Stejně tak jako klasické stavby podléhají i stavby z kontejnerů buďto ohlášce, nebo klasickému stavebnímu řízení. Vždy se informujte u místního stavebního úřadu.


Mohlo by Vás zajímat:

Kontejnerový dům - chatka

Kontejnerový dům - chatka

9,33x2,51x2,78m
799.752,- Kč bez DPH.

Atypické sanitární buňky

Atypické sanitární buňky

Na přání Vám upravíme sanitární buňku podle Vašich potřeb a představ.  

Ostatní sestavy

Ostatní sestavy

Kontejnerové moduly můžete stavět vedle sebe, za sebe i na sebe můžete kombinovat i různé velikosti modulů a vytvářet tím menší i větší budovy.

Atypické buňky

Atypické buňky

Obytné buňky vyrobíme také různých nestandardních rozměrů a vybavení, doplněné o prosklené stěny, výdejní okénka, dveře, vrata, pochozí rošty...

Načítám