Modulové domy a kontejnerové domy

Poptat

Modulové domy nabízí různorodá využití. V zahraničí a nyní již i u nás je velmi oblíbený například dům z kontejnerů na bydlení nebo jako kavárna, restaurace, zázemí pro vaši firmu, půjčovna, prodejna, výstavní stánek, anebo stavba jako třeba školka, škola, obecní dům, domov pro seniory, apod. Výroba i montáž montovaných staveb je díky našim dlouholetým zkušenostem velmi rychlá a kvalitní. Díky venkovnímu obložení ze dřeva, různých obkladů, nebo fasádou a střešní krytinou, jsou domy z kontejnerů k nerozeznání od dřevostaveb a cihlových staveb. Kvalitou a vlastnostmi jsou však naše montované domky srovnatelné.

 

Kontejnerové domy přijedeme během velmi krátké doby smontovat a vy se tedy můžete ihned stěhovat. Jednotlivé moduly jsou téměř kompletně dohotoveny ve výrobním závodě a na staveniště se přivážejí již s hotovými dveřmi, okny nebo různými doplňky. Výhodou modulové montované stavby je nejen okamžité bydlení nebo užívání, ale oproti zděným stavbám jsou také levnější. Mudulový dům si zároveň můžete časem přemístit na jiné místo.

 

Stejně tak jako klasické stavby podléhají i stavby z kontejnerů buďto ohlášce, nebo klasickému stavebnímu řízení. Vždy se informujte u místního stavebního úřadu.


Mohlo by Vás zajímat:

Kontejnerový dům - chatka

Kontejnerový dům - chatka

9,33x2,51x2,78m
799.752,- Kč bez DPH.

Atypické sanitární buňky

Atypické sanitární buňky

Na přání Vám upravíme sanitární buňku podle Vašich potřeb a představ.  

Ostatní sestavy

Ostatní sestavy

Kontejnerové moduly můžete stavět vedle sebe, za sebe i na sebe můžete kombinovat i různé velikosti modulů a vytvářet tím menší i větší budovy.

Atypické buňky

Atypické buňky

Obytné buňky vyrobíme také různých nestandardních rozměrů a vybavení, doplněné o prosklené stěny, výdejní okénka, dveře, vrata, pochozí rošty...

Načítám