Modulové domy

Poptat

Modulární stavby nabízí různorodá využití. V zahraničí a nyní již i u nás velmi oblíbené třeba modulární domy na bydlení, jako kavárny, restaurace, zázemí pro vaši firmu, půjčovny, prodejny, výstavní stánky, nebo stavby jako třeba školky, školy, obecní domy, domovy pro seniory, apod. Výroba i montáž montovaných staveb je díky našim dlouholetým zkušenostem velmi rychlá a kvalitní. Díky venkovnímu obložení ze dřeva, různých obkladů, nebo fasádou a střešní krytinou, jsou domy z kontejnerů k nerozeznání od dřevostaveb a cihlových staveb. Kvalitou a vlastnostmi jsou však naše montované domky srovnatelné.

 

Kontejnerové domy přijedeme během velmi krátké doby smontovat a vy se tedy můžete ihned stěhovat. Jednotlivé moduly jsou téměř kompletně dohotoveny ve výrobním závodě a na staveniště se přivážejí již s hotovými dveřmi, okny nebo různými doplňky. Výhodou modulové montované stavby je nejen okamžité bydlení nebo užívání, ale oproti zděným stavbám jsou také levnější. Mudulový dům si zároveň můžete časem přemístit na jiné místo.

 

Stejně tak jako klasické stavby podléhají i stavby z kontejnerů buďto ohlášce, nebo klasickému stavebnímu řízení. Vždy se informujte u místního stavebního úřadu.


Mohlo by Vás zajímat:

Načítám